Szombaton a Buducsnoszt Podgorica ellen lép pályára a Győri Audi ETO KC a női kézilabda Bajnokok Ligája budapesti négyes döntőjében. A két csapat tavaly is az elődöntőben találkozott egymással, a győriek azonban egyáltalán nem gondolnak már az egy góllal megnyert mérkőzésre. Az NSO TV stábja a pénteki médiaeseményen az All Star-csapatba is beválasztott Nora Mörköt illetve Eduarda Amorimot, valamint Görbicz Anitát, Bódi Bernadettet és a montenegrói csapatból Cristina Neagut faggatta az esélyekről. Sőt, a lányok egymástól is kérdezhettek.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik






