Férfi kézi: a Szeged hosszabbított kulcsemberével

2017.05.01. 20:39
null
José Manuel Sierra a 2017–2018-as szezonban is a Szeged kapuját védi (Fotó: Szabó Miklós)
José Manuel Sierra szerződést hosszabbított a Mol-Pick Szeged férfi kézilabdacsapatával, így a következő szezonban is a Tisza-partiakat erősíti – árulta el Szűcs Ernő Péter, a Pick Kézilabda Zrt. igazgatóság elnöke a Sport TV Harmadik Félidő című műsorában.


A szegediek csak később akarták bejelenteni a hírt, de a hétfő esti műsorba érkező nézői kérdésre Szűcs Ernő Péter egyértelmű választ adott: szerződést hosszabbítottak José Manuel Sierrával, akire így a következő idényben is számíthat Juan Pastor vezetőedző.

A 38 éves, világbajnoki aranyérmes spanyol kapus 2014-ben igazolt a PSG-től a Szegedhez, és az utóbbi hetekben különösen jó teljesítménnyel bizonyította, hogy lehet rá számítani.

Szűcs Ernő Péter megerősítette két korábban bejelentett játékos érkezését. Az orosz irányító-átlövő, Dmitrij Zsitnyikov a Wisla Plocktól, az izlandi balszélső, Stefán Rafn Sigurmannsson az Aalborgtól érkezik az idén nyáron Szegedre.

Legfrissebb hírek

Bajnokok Ligája-győztes kapust igazolt a Szeged kézilabdacsapata

Kézilabda
20 órája

Az FTC-től szerződtetett beállót a Szigetszentmiklós férfi kézilabdacsapata

Kézilabda
2026.06.19. 19:32

Klasszis jobbszélsőt szerződtetett a Budaörs női kézilabdacsapata

Kézilabda
2026.06.19. 19:10

Mikler Roland: Csodák vannak, de ahhoz nem így kell játszanunk

Kézilabda
2026.04.29. 21:54

A Szeged első kézilabdás bajnokcsapatát köszöntötték Algyőn

Kézilabda
2026.04.26. 12:07

A brazil Lewandowski nyártól Mosonmagyaróváron kézilabdázik

Kézilabda
2026.04.20. 11:06

Bejelentette Máthé Dominik szerződtetését az Ohrid – hivatalos

Kézilabda
2026.04.01. 11:36

Két szegedi játékos is Horvátországba igazol – hivatalos

Kézilabda
2026.03.20. 15:20
Ezek is érdekelhetik