Női kézi NB I: időpontváltozás az egyik bajnokinál
Megváltozott a Kisvárda Master Good SE–Alba Fehérvár KC női kézilabda NB I-es bajnoki összecsapás időpontja.
Mint arról a kisvárdai klub honlapja beszámolt, az eredetileg október 14-ére, péntekre kiírt mérkőzést két nappal korábban (október 12.) szerdán rendezik meg. A találkozó 18 órakor kezdődik.
A módosításra a Fehérvár KC EHF-kupabeli elfoglaltsága miatt volt szükség.
Legfrissebb hírek

NB I: négy játékostól is elköszönt a Kisvárda
Labdarúgó NB I
2026.06.16. 09:42
Ezek is érdekelhetik







