Jövő szombaton vívja egymással az utolsó selejtezőkör első mérkőzését a Dunaújváros és az Érd a női kézilabda EHF Kupában.
Az érdiek honlapjának hétfői beszámolója szerint az összecsapást Érden 16 órától játsszák.
A visszavágóra a címvédő Dunaújváros otthonában november 19-én, 18.30 órától kerül sor. A győztes a sorozat 16-os csoportkörébe jut.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik






