Férfi kézi: Nagy László két évvel hosszabbított Veszprémben
Nagy László meghosszabbította a szerződését Telekom Veszprém férfi kézilabdacsapatával. A magyar válogatott átlövő megállapodása jövő nyáron járt volna le, ezt toldották meg újabb két évvel, 2019-ig a felek – adta hírül a klub hivatalos honlapja.

A világ legjobb játékosának is megválasztott kézilabdázó 2012-ben tért haza Magyarországra, és szerződött a Veszprémhez. A bakonyi csapattal azóta minden évben megnyerte a bajnokságot és a Magyar Kupát, a SEHA-liga trófeáját kétszer hódította el, és háromszor eljutott az együttessel a Bajnokok Ligája négyes döntőjébe is, amelyben kétszer is a fináléban maradt alul.
Nagy László a Veszprém színeiben eddig 160 mérkőzésen lépett pályára, és 585 gólt szerzett.
A 35 éves játékos megállapodása a jövő nyáron járt volna le, de két évvel, 2019-ig meghosszabbította a szerződését.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik







