Férfi kézi BL: „A Barcelona ellen sok hibával nem nyerhettünk”
A férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 12. fordulójában a Mol-Pick Szeged ötgólos vereséget szenvedett Barcelonában. A találkozót követően Niko Mindegia nyilatkozott az NSO Tv-nek, Balogh Zsolt a visszetéréséről is beszélt, Ancsin Gábor elégedetlenségének adott hangot.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik







