Női kézi: Sulland a nyáron továbbállhat Győrből
Linn Jörum Sulland, a norvég válogatott és a Győri Audi ETO KC jobbátlövője elismerte, hogy Nora Mörk érkezésével a nyár után valószínűleg nem marad a zöld-fehéreknél, meg egyébként is csak egy szezonban gondolkodott.
„Jó igazolás a Győr számára. Örülök, hogy Nora Győrben fog játszani, de így nekem nincs maradásom. Egy éve a tapasztalatszerzés miatt egyeztem meg a Győrrel, de azt nem gondoltam, hogy hosszú távon is ott maradok. Szóval a nyáron haza- vagy eligazolok” – nyilatkozta a szőke átlövő a VG című norvég lapnak. Sulland hozzátette, a barátja is csak egy évre kapott kimenőt, így amikor hazatér, nem szeretne távol lenni tőle.
Sulland arról is beszélt a norvég Aftenpostennek, hogy Ambros Martín a távoli átlövésgólok helyett inkább több betörést, valamint a beálló és a szélső megjátszását várja el tőle, márpedig erre nehéz átállnia, mert nem ezt a stílust szokta meg.
Legfrissebb hírek

Női kézilabda NB I: már hét játékos távozott Dunaújvárosból
Kézilabda
2025.12.20. 13:04

Megszületett a Győri Audi ETO KC kapusának gyermeke
Kézilabda
2025.12.15. 18:21

Gyász: elhunyt Róth Kálmán, a Győri ETO KC legendás edzője
Kézilabda
2025.12.11. 19:12

A Szeged szerződést hosszabbított Szilágyi Benjáminnal
Kézilabda
2025.12.06. 15:12

Férfi kézi NB I: Gasper Marguc nyáron távozik a Veszprémtől
Kézilabda
2025.12.05. 12:52
Ezek is érdekelhetik



