A Ferencváros 36–23-ra legyőzte a francia Fleuryt a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének záró mérkőzésén, így megnyerte a B-csoportot, és hét ponttal érkezik a középdöntőbe. A találkozót követően Elek Gábor vezetőedző mellett Szikora Melinda és Hornyák Dóra értékeltek az NSO Tv-nek
Legfrissebb hírek

Nyéki Balázs: Látványosan jöttünk ki a nihilből
Vízilabda
2026.06.20. 11:48
Ezek is érdekelhetik






