Női kézi BL: „Kijöhet belőlem a kis »állat«”
A Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapata hazai pályán 37–16-ra legyőzte a Hypót, ezzel már négy forduló után továbbjutott a középdöntőbe a Bajnokok Ligája C-csoportjából. A találkozót követően Kovacsics Anikó és Tomori Zsuzsanna, valamint a Hypo magyar légiósa, Mehlmann Ibolya értékelt az NSO Tv-nek.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik







