Videó: rózsaszín zokniban léptek pályára a veszprémi kézisek
A veszprémi kézisek is felhívták a figyelmet a mellrák elleni küzdelemre a Besiktas elleni Bajnokok Ligája-találkozón: a játékosok rózsaszín zokniban léptek pályára.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik







