Női kézi: Görbicz Anita megsérült a debreceni bajnokin
Görbicz Anita megsérült a pénteki Debrecen–Győr (20–35) női kézilabda NB I-es mérkőzésen.
Amint arról a kisalfold.hu beszámolt: győriek válogatott irányítója egy ütközés során véletlenül belerúgott az egyik hazai játékos térdét rögzítő csavarba, így nem folytatta a játékot. Egyelőre nem lehet tudni, mennyit kell kihagynia a győriek irányítójának.kisalfold.hu beszámolt: győriek válogatott irányítója egy ütközés során véletlenül belerúgott az egyik hazai játékos térdét rögzítő csavarba, így nem folytatta a játékot. Egyelőre nem lehet tudni, mennyit kell kihagynia a győriek irányítójának.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik






