Nagy bulit csaptak Görbicz Anitáék, miután megvédték címüket a női kézilabda BL-ben. Napvilágot látott egy kulisszák mögötti felvétel is, amelyen Dér Henrietta Ég veled című dalát éneklik a Győri Audi ETO KC játékosai. Görbicz egyébként családias hangulatban érezhette magát, hiszen az énekesnő barátja Vincze Gábor, aki az irányító párjának testvére.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik






