Női kézi BL: érzelmek nélkül - volt győriek a Podgorica ellen

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2014.05.01. 10:52
Május 3-án, szombaton kezdetét veszi a női kézilabda Bajnokok Ligája 2013–2014-es idényének fináléja. A final fourba jutó négy együttes közül a Vardar Szkopje a Buducsnoszt Podgoricával csap össze az elődöntőben. Andrea Lekics és Jovanka Radicsevics az előző idényben még a Győri Audi ETO-val nyert BL-t, az idén már a Vardar sikeréért harcolnak.

„A Bajnokok Ligája történetében először rendezik final four formában a döntőt, így nagyon örülök, s egyben izgatott is vagyok, hogy részese lehetek ennek a történelmi eseménynek – idézi a Vardar hivatalos honlapja Andrea Lekicset. – Az elmúlt nyolc-tíz hónapban pontosan ezért dolgoztunk ilyen keményen. Mindannyian készen állunk, hogy megnyerjük a serleget. Ahogy egész Macedónia, mi is nagyon várjuk a finálé kezdetét. Ugyanakkor türelmesnek kell lennünk, mert egy nagyon erős Buducsnoszt vár ránk. Mind meg akarjuk nyerni a mérkőzést. Bár sok játékost ismerek a Podgoricából, profiként félre kell tennem az érzelmeket, s remélhetőleg a BL-trófeával térünk majd vissza Szkopjéba.”

„Maradandót szeretnénk alkotni Budapesten – kezdte Jovanka Radicsevics. – A Buducsnoszt ellen kemény találkozóra számítok. Jól ismerjük a játékát, kiélezett meccs lesz, két balkáni mentalitású csapattal. Bár pályafutásom nagy részében Buducsnoszt-játékos voltam, élsportolóként ez nem befolyásolhatja a játékomat, s ezt az elődöntőben bizonyítani is fogom.”

Kövesse nyomon a női kézi BL final four felvezetését a Nemzeti Sport Online-on!

Legfrissebb hírek

Ráérzett a Fradi gyenge pontjára a CSM Bucuresti

Kézilabda
4 órája

A kézilabda-szövetség eljárást indított a Mosonmagyaróvár–Győri ETO meccsen történtek miatt

Kézilabda
Tegnap, 13:27

Szerződést hosszabbított holland balátlövőjével a Győri Audi ETO KC – hivatalos

Kézilabda
Tegnap, 9:21

Bukarestben is kikapott a Ferencváros a női kézi BL-ben

Kézilabda
2025.09.14. 17:37

Újabb óriási csatát nyert meg az ETO az Esbjerg ellen a női kézilabda BL-ben

Kézilabda
2025.09.13. 19:37

Nagy csatában, az utolsó pillanatban kikapott a Debrecen a női kézilabda BL-ben

Kézilabda
2025.09.13. 17:43

Kulcsmeccs előtt a Győr és a Debrecen a női kézilabda BL-ben

Kézilabda
2025.09.13. 11:25

Szemerey Zsófi: Többet szeretnék védeni, mint a múlt idényben, és meg akarom mutatni a képességeimet

Kézilabda
2025.09.12. 15:13
Ezek is érdekelhetik