Kézi BL: Idegenben sem gyengébb a Veszprém - Pálmarsson

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2014.05.17. 14:07
Aron Pálmarsson lehet a legfiatalabb háromszoros Bajnokok Ligája-győztes: hogy ne így legyen, arról az MKB-MVM férfi kézilabdacsapata tehet a német THW Kiel elleni elődöntőben a sorozat két hét múlva megrendezendő kölni final fourjában. Az izlandi irányító szerint a Veszprém idegenben sem gyengébb, így egy pillanatra sem lankadhat a figyelmük.

„Nincs szerencsés sorsolás a BL elődöntőjében – csak erős csapatokkal lehet szembekerülni. A Barcelona volt a top favorit a szezon előtt, mégis majdnem elbukott a Löwennel szemben. Ez is azt mutatja, hogy egy bizonyos szint után bárki legyőzhet bárkit. A Veszprémnek két klasszis játékosa van minden pozícióban, fantasztikus szezonja van a magyar együttesnek. Az elődöntőnkön ötven-ötven százalék esélyt adok a két félnek, nem engedhetjük meg magunknak, hogy egy másodpercre is lankadjon a figyelmünk” – mondta Aron Pálmarsson az európai szövetség honlapjának, hozzátéve, előny lehet a magyar csapatnak, hogy Momir Ilics ismeri több figurájukat is.Aron Pálmarsson az európai szövetség honlapjának, hozzátéve, előny lehet a magyar csapatnak, hogy Momir Ilics ismeri több figurájukat is.

„Nagyszerű látni, hány szurkolónk kísér el minket Kölnbe, de nem hiszem, hogy a Veszprémet ez zavarná. Tavaly majdnem legyőzött minket hazai pályán, az idén Párizsban is tudott nyerni. Nem gondolom, hogy idegenben bármennyivel is gyengébb lenne.”

Legfrissebb hírek

Borut Mackovsek: A Magdeburg megbüntetett a hibáinkért

Kézilabda
3 órája

A Veszprém heroikus küzdelemben egygólos előnyt szerzett a Füchse Berlin ellen

Kézilabda
2026.04.30. 20:19

Ha a Füchse Berlinnel elbír, akkor bármire képes lehet a Veszprém

Kézilabda
2026.04.30. 07:28

Imre Bence nélkül kapott ki a Kiel; Sipos Adriánék magabiztos előnyt szereztek a férfi kézilabda El-ben

Kézilabda
2026.04.28. 22:28

Európai kézilabdaligák: kilenc magyar góllal nyert a Cesson-Rennes

Kézilabda
2026.04.12. 22:03

Bejött a Veszprém receptje: lehengerlő első meccs után taktikus visszavágó

Kézilabda
2026.04.11. 12:09

Párizsi döntetlennel, magabiztosan jutott negyeddöntőbe a Veszprém a férfi kézilabda BL-ben

Kézilabda
2026.04.09. 22:19

Elképesztő izgalmak után, az utolsó öt percben a Szeged kiharcolta a továbbjutást a férfi kézi BL-ben!

Kézilabda
2026.04.08. 20:30
Ezek is érdekelhetik