Képgaléria: Böhn nyakában az Eb-bronz és Görbicz Anita
A 2012-es szerbiai Európa-bajnokságon bronzérmes helyen végzett a magyar női kézilabda-válogatott Karl Erik Böhn szövetségi kapitány irányításával. A vasárnap elhunyt norvég szakemberre a kontinensbajnokságon készített képekkel emlékezünk. Kattintson a képre, és tekintse meg a Karl Erik Böhnről készített galériát!

Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik







