Ahogy arról korábban beszámoltunk, a magyar kézilabda-válogatott 31–25-re legyőzte Macedóniát a Dániában zajló férfi kézilabda Európa-bajnokság középszakaszának első fordulójában. A mérkőzést követően Zubai Szabolcs, Császár Gábor, Putics Barna és Schuch Timuzsin, a magyar válogatott játékosai már a dánok elleni meccsről is beszéltek az NSO Tv kamerája előtt.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik






