Videó: Görbicz szerint a brazilok megérdemelték a vb-aranyat
Ahogy arról korábban beszámoltunk a brazil válogatott nyerte meg a női kézilabda-világbajnokságot, miután a belgrádi döntőben 22–20-ra legyőzte a házigazda szerbeket. Görbicz Anita, a magyar válogatott csapatkapitánya az NSO Tv-nek elárulta, hogy családi körben nézte a a döntőt és a karácsonyi pihenés után pedig újra edzésbe áll.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik







