Videó: egy visszatérő és egy világklasszis a Győrnél
A Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapata sajtótájékoztató keretében mutatta be két új játékosát, a montenegrói válogatott, olimpiai ezüstérmes és Európa-bajnok Katarina Bulatovicsot és a klubhoz visszatérő Bognár-Bódi Bernadettet.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik







