NS: zsebben a trófea, vagy elbukhatja még a BL-döntőt a Győr? - Köztér
A Győr háromgólos győzelmet aratott a Larvik otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája döntőjének első mérkőzésén. Zsebben az arany, vagy innen még el lehet bukni a finálét? Kíváncsiak vagyunk az ön véleményére is. A szavazás péntek délig elérhető; a végeredményt – kommentárral – a szombati Nemzeti Sportban olvashatják!
SZAVAZÁS
Háromgólos előnyről várja a női kézilabda Bajnokok Ligája-döntő visszavágóját a Győr. Ön szerint innen el lehet veszíteni a párharcot?
KÖSZÖNJÜK, HOGY SZAVAZOTT!
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

Női kézilabda BL: jövőre megváltozik a lebonyolítás
Kézilabda
2026.06.13. 19:35
Ezek is érdekelhetik






