Videó: a sérülések ellenére bravúros idény az FTC kéziseitől
A Ferencváros női kézilabdacsapata KEK-címvédőként a bajnoki döntőt, valamint a BL-középdöntőbe jutást tűzte ki célul. Az idény közben sérülésektől megtizedelt fővárosiak ezeket maradéktalanul teljesítették, ugyanakkor kicsit csalódottak lehetnek a szezon után. Hiszen a BL-elődöntőről az utolsó pillanatokban csúsztak le, míg a bajnoki fináléban a Győrt nem tudták megszorongatni. Zácsik Szandra, Szucsánszki Zita és Cifra Anita erről is beszélt az NSO Tv-nek.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik







