A férfi kézilabda NB I keddi mérkőzésén a címvédő MKB Veszprém hazai pályán 40–27-re legyőzte az Orosházát. A hazaiak legjobb gólszerzője a hat-hat találatig jutó Iváncsik Gergő és Császár Gábor, míg a vendégeknél az ötgólos Goran Djukics volt.
FÉRFI KÉZILABDA NB I, 19. FORDULÓ
MKB Veszprém–Orosháza 40–27 (19–12)
Később: Csurgó–Pick Szeged
FÉRFI KÉZILABDA NB I, 19. FORDULÓ
MKB Veszprém–Orosháza 40–27 (19–12)
Később: Csurgó–Pick Szeged
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik






