Férfi kézi-vb: gyászkarszalaggal játszik a válogatott a dánok ellen

2013.01.22. 15:06
A magyar férfi kézilabda-válogatott a szerdai mérkőzésen gyászkarszalaggal emlékezik Kanyó Antalra, a Tatabánya hétfőn elhunyt másodedzőjére. Vetési Iván, a Magyar Kézilabda-szövetség elnöke levélben fejezte ki részvétét a Grundfos Tatabánya csapatának és Kanyó Antal családjának.

„Mély megrendüléssel értesültünk a szomorú, de megváltoztathatatlan tényről, hogy kiváló sporttársunk, sportbarátunk, Kanyó Tóni tragikus hirtelenséggel eltávozott közülünk. A Magyar Kézilabda-szövetség Elnöksége, dolgozói és minden munkatársa nevében kijelenthetem, hogy osztozunk a csapat és persze elsősorban a család gyászában, fájdalmában” – áll Vetési Iván levelében.

Legfrissebb hírek

A Tatabánya edzője elismerte, szóba került kapitánykérdésben

Kézilabda
2026.06.19. 10:51

Hazai vagy külföldi edző üljön Chema Rodríguez helyére a válogatott kispadján?

Kézilabda
2026.06.18. 12:17

Hivatalos: Chema Rodríguez távozik a férfi kézilabda-válogatott éléről

Kézilabda
2026.06.16. 10:36

Ilyés Ferenc a szabadkártya-lemaradásról: Nem sportszakmai döntés született...

Kézilabda
2026.06.09. 14:10

Nem jött össze a szabadkártya, a mieink már biztosan lemaradnak a férfi kézi-vb-ről – távol került az olimpia is

Kézilabda
2026.06.09. 12:55

Sipos Adrián: Még mindig érzem magamon a fejlődés lehetőségét

Kézilabda
2026.06.05. 08:53

Kritika és önkritika – egyelőre nem döntött az MKSZ Chema Rodríguez beszámolójáról

Kézilabda
2026.06.02. 15:11

Máthé Dominik: Chema a meccs után mindenkitől elköszönt, mert nem tudja, hogy ő lesz az edző vagy sem

Kézilabda
2026.05.22. 18:29
Ezek is érdekelhetik