2012-ben újra az elitbe lépett férfi kézilabda-válogatottunk, amelyről az NSO Tv a „Nekik szurkolunk” sorozatában összefoglalót készített. A Mocsai-csapat számára sikeresen zárult az év, hiszen a januári Európa-bajnokságon sokáig emlékezetes győzelmet aratott a franciák ellen, a spanyolokkal döntetlent játszott. Nagy László a norvégok ellen sikeresen megvívott kvalifikációs mérkőzésen tért vissza a csapathoz. Majd az olimpián folytatódott a sikersztori.
Legfrissebb hírek

A NOB 2029-ben döntene a 2036-os játékok helyszínéről
Egyéb egyéni
2026.06.22. 18:03

Vívó Eb: ötödik a férfi tőrcsapat
Egyéb egyéni
2026.06.21. 17:46
Ezek is érdekelhetik





