Az NSO Tv videójában Szucsánszki Zita, a magyar női kézilabda-válogatott játékosa elemzi a Böhn-csapat középdöntős esélyeit a szerbiai Európa-bajnokságon. A Ferencváros irányító-átlövője szerint vasárnap Montenegró ellen lesz a legnehezebb, az ő legyőzésük esetén nagy lépést tehetünk az elődöntő felé.
Legfrissebb hírek

Vívó Eb: ötödik a férfi tőrcsapat
Egyéb egyéni
2026.06.21. 17:46

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik





