A magyar női kézilabda-válogatott szombat este a világ és Európa bajnoki címvédő norvég csapat ellen lép pályára, a tét nem kicsi, a győztes a kontinens torna döntőjébe jut. Az NSO Tv arról kérdezte a játékosokat, hogy mik lehetnek az északiak gyengéi illetve, hogy a nemzeti csapat milyen esélyekkel fut neki a találkozónak.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik






