A magyar női kézilabda-válogatott a románok elleni sikerével a legjobb négy közé jutott az Európa-bajnokságon. Az NSO Tv erről, a csapat programjáról és az utolsó oroszok elleni mérkőzésről kérdezte Szamoránsky Piroskát és Tomor Zsuzsannát a válogatott két oszlopos tagját.
Legfrissebb hírek

Vívó Eb: ötödik a férfi tőrcsapat
Egyéb egyéni
2026.06.21. 17:46

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik





