A magyar női kézilabda-válogatott mai ellenfele, Németország 16 fősre egészítette ki keretét, miután benevezte a Frankfurter HC 28 éves átlövőjét, Christine Beiert.
A december 3-i technikai értekezleten egyébként a németeken kívül csak a románok éltek azzal a lehetőséggel, hogy 16 helyett 15 játékost neveznek be a csoportkörre, a fennmaradó helyet pedig később tölthetik ki. Az első forduló után a románok is feltöltötték a keretet, és benevezték a családi gyász miatt korábban hazautazó Paula Ungureanut.
Mint ismert, a csoportkör után kettő, a középdöntőket követően pedig további egy cserére van mód.
Legfrissebb hírek

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56

Manuel Neuer: A cserék is jó energiákat hoztak a játékba
Foci vb 2026
2026.06.14. 22:55
Ezek is érdekelhetik





