A magyar női kézilabda-válogatott a 12 gólos Tomori Zsuzsanna vezérletével 32–31-re legyőzte Spanyolországot a szerbiai Európa-bajnokság C-csoportjának 3. fordulójában, így minimum két ponttal kezdheti majd a középdöntő küzdelmeit.
Legfrissebb hírek

De la Fuente: Szép születésnapi ajándék volt
Foci vb 2026
2026.06.21. 22:50
Ezek is érdekelhetik






