A Magyar Kézilabda-szövetség megválasztotta a 2012-es esztendő magyar legjobbjait. A nőknél Tomori Zsuzsanna, a férfiaknál Császár Gábor győzött, de díjat kapott Mocsai Lajos is, mint a legjobb edző. Az NSO Tv interjúi.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik






