A Magyar Kézilabda-szövetség megnevezte az év kézilabdázóit. A nőknél Tomori Zsuzsanna, a férfiaknál Császár Gábor kapta a rangos elismerést. A legjobb edző Mocsai Lajos lett.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik






