Női kézilabda: felszámolási eljárás a Szekszárddal szemben

MTI MTIMTI MTI
2012.07.02. 17:30
Címkék
Felszámolási eljárást indított a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) az NB I-es női kézilabda bajnokságból kiesett szekszárdi UKSE-vel szemben – közölte az egyesület ügyvezetője hétfőn az MTI-vel.

Tabajdi Ferenc elmondta: az egyesület mintegy 60 millió forintos tartozást halmozott fel. Az adósságok között mintegy 20 millió forint a köztartozás, és játékosoknak is tartozik a klub.

A 12 csapatos női első osztályú bajokságban a tizenegyedik helyen zárt klub ügyvezetője hozzátette: az egyesület akkor sem indulhat az NB I-ben, ha valamelyik bent maradó klub visszalépne.

A csapat tagjai közül a bajnokság végén többen távoztak Szekszárdról, köztük Triffa Ágnes válogatott kapus Vácra igazolt.

Legfrissebb hírek

Videó: azt hitte gólt lőtt, majd ünneplés közben beleesett az alagútba a brazil játékos

Minden más foci
5 perce

Gyász: elhunyt egy versenyző a nagyatádi triatlonversenyen

Egyéb egyéni
45 perce

Folytatódik a cirkusz: a FIFA szerint megpróbálják aláásni a szervezet és az elnök tekintélyét

Minden más foci
54 perce

Emil Nielsen: A csapat célja, hogy bejusson a Bajnokok Ligája négyes döntőjébe

Kézilabda
59 perce

Nem sikerült legyőzni Kínát, vb-nyolcadik az U18-as magyar női kézilabda-válogatott

Kézilabda
1 órája

Négyet vágott Kisvárdán, és a tabella élére ugrott az Újpest – fotókon a hatgólos meccs legjobb pillanatai

Labdarúgó NB I
1 órája

Mourinho, Vinícius és a Real Madrid a Fradi ellen – fotók a meccsről

Minden más foci
1 órája

Keresztes Krisztián a Greuther Fürth egyik vezére lehet

Német labdarúgás
1 órája