Női kézilabda: felszámolási eljárás a Szekszárddal szemben

MTI MTIMTI MTI
2012.07.02. 17:30
Címkék
Felszámolási eljárást indított a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) az NB I-es női kézilabda bajnokságból kiesett szekszárdi UKSE-vel szemben – közölte az egyesület ügyvezetője hétfőn az MTI-vel.

Tabajdi Ferenc elmondta: az egyesület mintegy 60 millió forintos tartozást halmozott fel. Az adósságok között mintegy 20 millió forint a köztartozás, és játékosoknak is tartozik a klub.

A 12 csapatos női első osztályú bajokságban a tizenegyedik helyen zárt klub ügyvezetője hozzátette: az egyesület akkor sem indulhat az NB I-ben, ha valamelyik bent maradó klub visszalépne.

A csapat tagjai közül a bajnokság végén többen távoztak Szekszárdról, köztük Triffa Ágnes válogatott kapus Vácra igazolt.

Legfrissebb hírek

Strandkézilabda-vb: komolyabb ellenfelekre és nehezebb meccsekre számít Kun Attila

Kézilabda
7 perce

Az Újpest elnöke is megszólalt az új stadion felfüggesztett engedélyezési eljárásáról

Labdarúgó NB I
18 perce

Nyers Ádám az MTK-ban folytatja pályafutását – hivatalos

Labdarúgó NB I
19 perce

Felkészülés: ikszelt a Paks a Szentlőrinccel

Labdarúgó NB I
20 perce

Negyvenhat magyar szerepel a maratoni kajak-kenu Eb-n

Kajak-kenu
21 perce

Nem egyszerű kvízkérdés: a mostani vébén eddig kivel szemben szabálytalankodtak a legtöbbet?

Foci vb 2026
33 perce

A múzeum nem elefántcsonttorony – Hosszú kávé Szanyi Brigittával

Képes Sport
41 perce

Visszatért az NB II-es Diósgyőrhöz Molnár Gábor – hivatalos

Labdarúgó NB II
42 perce
Ezek is érdekelhetik