Női kézilabda: a Győri ETO vereséget szenvedett a Hypótól

2010.08.13. 20:07
A Győri Audi ETO női kézilabdacsapata 24–22-es vereséget szenvedett az osztrák Hypo NÖ együttesétől a Győrben zajló nemzetközi felkészülési tornán. Az első forduló másik mérkőzésén a román Valcea 27–23-ra legyőzte a Vácot.

A házigazda Győri ETO, a Vác, a román Valcea és az osztrák Hypo NÖ részvételével rendeznek kétnapos felkészülési tornát Győrben. A pénteki nap legizgalmasabb összecsapásának a tavalyi Bajnokok Ligája-elődöntő „visszavágója", az ETO és a Hypo találkozója ígérkezett.

A két csapat végig szoros mérkőzést játszott egymással, egyik fél sem tudott ellépni a másiktól, igaz, a meccs nagy részében a Hypo vezetett. Az utolsó perceknek háromgólos előnnyel vághattak neki az osztrákok, akik már nem adták ki kezükből a győzelmet.

 

 NŐI KÉZILABDA (SZABELLA KUPA)
1. FORDULÓ
Győri Audi ETO–Hypo NÖ 22–24 (9–12)
Váci NKSE–Valcea 23–27

 

Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek

Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

Aranyos Imre élete ajándékának tekinti, hogy Csank János keze alatt futballozhatott

Labdarúgó NB I
2026.06.13. 07:14

Kézi: nagy csatában kikapott a Győr a Bukaresttől az ifi leány BL-ben

Utánpótlássport
2026.06.06. 14:38

Kézi: hullámvölgy nélkül menetelt az U16-os bajnoki címig a Győri ETO

Utánpótlássport
2026.05.29. 09:01

Pest Megyei Kupanap: a Dunavarsány és a Valkó lett a győztes

Labdarúgó NB II
2026.05.26. 14:36

Gálázva jutott sorozatban tizedszer a négy közé az ETO a kézi BL-ben

Kézilabda
2026.04.25. 17:30

A Debrecen és a Vác is ötgólos győzelmet aratott a női kézi NB I-ben

Kézilabda
2026.04.04. 19:48

A NEKA 21 góllal verte a Dunaújvárost

Kézilabda
2026.03.21. 18:43
Ezek is érdekelhetik