A női bajnok Győri Audi ETO KC vezetősége pontosította a BL-induló együttes felkészülési programját. A győri női együttes augusztus 4-én Győrött kétszer mérkőzik a Slován Duslo Salával, majd 6-án fogadja a Siófokot, 8-án pedig Veszprémben a Barabás ellen lép pályára.
A nyár egyik kiemelkedő sportági eseménye lesz a 13-én és 14-én Győrött rendezendő a Szabella-kupa, amelyen Konkoly Csaba csapata fogadja az osztrák Hypót, a román Valceát (Kovács Péter edző és Szűcs Gabriella együttesét) valamint a Vácot.
Augusztus 21-én és 22-én a németországi tornán vesz részt a Győr, majd 27-én és 28-án Dunaújvárosban a Kulcsár Anita-emléktornán játszik. Ezen a versenyen a szlovén Krim Ljubljana és a KEK-győztes montenegrói Podgorica lesz a két külföldi szereplő.
A bajnokságot szeptember 5-én Szekszárdon kezdi az ETO.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

Iskolajátékkal verte meg a Győr a Gloriát a női kézi BL-ben
Kézilabda
2025.10.04. 19:32

Pénzbírság és szektorbezárás az ETO és a BVSC büntetése
Magyar foci
2025.08.13. 17:17
Ezek is érdekelhetik




