Női kézilabda: a Hypóval és a Valceával is játszik nyáron a Győr

2010.07.20. 23:31
A női bajnok Győri Audi ETO KC vezetősége pontosította a BL-induló együttes felkészülési programját. A győri női együttes augusztus 4-én Győrött kétszer mérkőzik a Slován Duslo Salával, majd 6-án fogadja a Siófokot, 8-án pedig Veszprémben a Barabás ellen lép pályára.

A nyár egyik kiemelkedő sportági eseménye lesz a 13-én és 14-én Győrött rendezendő a Szabella-kupa, amelyen Konkoly Csaba csapata fogadja az osztrák Hypót, a román Valceát (Kovács Péter edző és Szűcs Gabriella együttesét) valamint a Vácot.

Augusztus 21-én és 22-én a németországi tornán vesz részt a Győr, majd 27-én és 28-án Dunaújvárosban a Kulcsár Anita-emléktornán játszik. Ezen a versenyen a szlovén Krim Ljubljana és a KEK-győztes montenegrói Podgorica lesz a két külföldi szereplő.

A bajnokságot szeptember 5-én Szekszárdon kezdi az ETO.

Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek

Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

Kézi: nagy csatában kikapott a Győr a Bukaresttől az ifi leány BL-ben

Utánpótlássport
2026.06.06. 14:38

Kézi: hullámvölgy nélkül menetelt az U16-os bajnoki címig a Győri ETO

Utánpótlássport
2026.05.29. 09:01

Gálázva jutott sorozatban tizedszer a négy közé az ETO a kézi BL-ben

Kézilabda
2026.04.25. 17:30

Borbély Balázs: Boldog vagyok, hogy ilyen sok örömet tudtunk szerezni a szurkolóknak

Labdarúgó NB I
2025.12.21. 08:37

A Győr a Bajnokok Ligájában is könnyedén győzött Debrecenben

Kézilabda
2025.10.25. 19:32

Iskolajátékkal verte meg a Győr a Gloriát a női kézi BL-ben

Kézilabda
2025.10.04. 19:32

Pénzbírság és szektorbezárás az ETO és a BVSC büntetése

Magyar foci
2025.08.13. 17:17
Ezek is érdekelhetik