Női kézilabda: Győrben módosították a célt, BL-döntőbe kell jutni
Miután a Győri Audi ETO KC vezetői meghosszabbították a női csapat két szakvezetőjének szerződését, magasabbra emelték a mércét az együttesnél.
Mint arról már hírt adtunk, Konkoly Csaba két évvel, Bakos István kapusedző egy esztendővel hosszabbította meg a szerződését, és a következő évadban a „kötelező” hazai bajnoki és kupasiker mellett elvárja a vezetőség Pálinger Katalinéktól, hogy a Bajnokok Ligájában döntőbe jussanak.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik







