Kézilabda: a Kiel elveszítette veretlenségét, holnap lehet bajnok

2009.04.20. 22:56
Címkék
Megszakadt a THW Kiel férfi kézilabdacsapatának veretlenségi sorozata a német első osztályú bajnokság 2008–2009-es szezonjában, így az északnémet város együttese még nem ünnepelheti sorozatban ötödik bajnoki címét.
A Bajnokok Ligájában a négyes döntőre készülő Kiel 34–27-re kikapott a Lemgo otthonában, így egyelőre elmaradt a „koronázás”.A pezsgőzést kedd este pótolhatják a kieli játékosok, hiszen a 13. helyezett Wetzlar elleni meccsen egy pont is elég számukra ahhoz, hogy megszerezzék az aranyérmet.A Kiel 29 mérkőzésből 27-et megnyert, míg egyet-egyet zárt döntetlennel, illetve vereséggel a 18 csapatos Bundesligában.
Legfrissebb hírek

Hajnal Tamás: A Ferencvárosnál az a cél, hogy minden évben borítsuk a papírformát; Egyre veszélyesebbek a Liverpool pontrúgásai

E-újság
6 órája

Hétfői sportműsor: folytatódik a sportlövők Európa-bajnoksága, pályán a Real Madrid

Minden más foci
6 órája

FBI-ügynök kerestetik – S. Tóth János publicisztikája

Kosárlabda
6 órája

Robbie Keane a Kazincbarcika elleni győzelemről: A Liverpool kevesebbet rotál a Fradinál – videó

Labdarúgó NB I
6 órája

2023 után nyert ismét ranglistaversenyt a korábbi vb-döntős

Egyéb egyéni
7 órája

Ligue 1: Aubameyang duplázott, a Marseille a hosszabbításban gyűrte le Lyont

Francia labdarúgás
7 órája

Hatgólos meccsen, 93. perces góllal mentett pontot a Juventus Rómában

Olasz labdarúgás
7 órája

Vadnai Jonatán nyerte a portugáliai vitorlás Grand Prix-versenyt

Egyéb egyéni
8 órája
Ezek is érdekelhetik