Tragédia: a MOB osztozik a veszprémi kézilabdázók gyászában

MOB MOBMOB MOB
2009.02.08. 16:29
Címkék
A Magyar Olimpiai Bizottság – amint ezt Schmitt Pál elnök a testület közleményében kinyilvánítja – felháborodással értesült a veszprémi kézilabdázókat ért támadásról, amelynek során a román Marian Cozma életét vesztette, a horvát Ivan Pesic és a szerb Zsarko Sesum, hazájuk válogatott játékosai pedig életveszélyes sérüléseket szenvedtek.
A Magyar Olimpiai Bizottság mélységes együttérzését juttatja kifejezésre a veszprémi kézilabdázók gyászában. Annak a reményének ad kifejezést, hogy ismerve a Prima Primissima-díjas, méltán világhírű csapat játékosainak akaratát, összetartását, a város feléjük áradó rokonszenvét, a megrázó tragédia ellenére a hazai bajnokságban és a Bajnokok Ligája küzdelmeiben egyaránt folytatni tudják szereplésüket.A Magyar Olimpiai Bizottság osztozik a veszprémi kézilabdázók mély gyászában. Őszinte részvétét nyilvánítja Marian Cozma hozzátartozóinak, valamint mielőbbi teljes felgyógyulást kíván a súlyos sérülést szenvedett két másik játékosnak. Egyben reméli a tettesek mielőbbi kézre kerítését, és kellő, példát statuáló felelősségre vonásukat.
Legfrissebb hírek

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
8 perce

Suscsák Máté és Vámosi Georgina lettek az év futsalosai

Labdarúgó NB I
17 perce

Népsport: A vesztesek hangja

Népsport
20 perce

Íme, a mai, holnap hajnali felhozatal!

Foci vb 2026
26 perce

Jürgen Klopp véleménye a kötelező ivószünetekről

Foci vb 2026
38 perce

Elképesztő statisztika Undav kapcsán

Foci vb 2026
57 perce

Ferenczi István második lett a himalájai ultraversenyen

Csupasport
1 órája

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
1 órája
Ezek is érdekelhetik