Zsiga Gyula nagy kihívás előtt: újjá kell építenie a Fradit

2007.05.09. 19:46
Címkék
Zsiga Gyula, a Dunaferr egykori sikeredzője nagy feladat előtt áll. Pótolnia kell a rengeteg távozót, volt csapatától, a Kiskunhalastól is érkeznek játékosok a zöld-fehérekhez.

Őrségváltás lesz az évad végén a Ferencváros női kézilabdacsapatának élén: Németh András 15 év után a Hypóba távozik, Zsiga Gyula, aki négy évet töltött Kiskunhalason, a Budapest Bank-FTC-nél folytatja a munkát. A zöld-fehérek jövendőbeli edzője reménykedett benne, hogy folytathatja a munkát Kiskunhalason, ám a főtámogató halála miatt nem látott lehetőséget elképzelései megvalósításához.

A 90-es évek végén a Dunaferrel sikert sikerre halmozó Zsiga Gyula a Ferencváros hírnevéhez méltó eredményeket akar elérni, miközben fiatal tehetségekkel pótolná a távozókat.

A FERENCVÁROSNÁL NYÁRON MUNKÁBA ÁLLÓ ZSIGA GYULÁVAL KÉSZÜLT TELJES INTERJÚT A CSÜTÖRTÖKÖN MEGJELENŐ NEMZETI SPORTBAN OLVASHATJÁK!
Legfrissebb hírek

Molnár Martin két harmadik hellyel negyedik összetettben a brit F3-as sorozatban

Egyéb autó-motor
8 perce

Szoboszlai is bekerült a PL-idény csapatába a szurkolóknál

Angol labdarúgás
30 perce

Viktor Gyökeres teljesítményét kritizálta az angolok legendája

Bajnokok Ligája
40 perce

Bezzecchi mugellói győzelemmel növelte előnyét a MotoGP pontversenyében

Egyéb autó-motor
45 perce

Ritmikus gimnasztika: labdával és szalaggal is a legjobb lett az egyéni összetett Európa-bajnoka

Torna
57 perce

Felkészülés: Japán egygólos győzelemmel hangolt a vb-re

Foci vb 2026
1 órája

Az Adidas az F50 játékosait, Kvaracheliát és Dembélét ünnepli Budapest egén

Bajnokok Ligája
1 órája

Ukrán versenyző búcsúztatta Swiateket a Roland Garroson

Tenisz
1 órája
Ezek is érdekelhetik