Kézi7 - férfiak

Vágólapra másolva!
2004.04.01. 22:36
Címkék
1. Ez történt

NB I, férfiak 22. forduló: Fotex KCV–Tatabánya-Carbonex KC 41–33, Diacell Pécsi KK–Százhalombatta 18–19, Dunaferr SE– Szigetvár 36–24, Nyíregyháza AB-VILL KC–Csömör KSK 33–25, Pestszentlőrinc-Elektromos-Rév–Győri Tento ETO KC 25–23, Pick-Szeged–Békési FKC 31–11

2. Így állnak

Így folytatják
Április 14–től két hatos csoportban folytatódik a bajnokság. Az 1-6. helyért a Veszprém 6, a Szeged 5, a Tatabánya 4, a Dunaferr 3, a Pestlőrinc 2, a Nyíregyháza 1 bónuszponttal rajtol. A 7-12. helyért: Győr 6, Csömör 5, Szigetvár 4, Százhalombatta 3, Békés 2, Pécs 1

3. Plusz–mínusz

Gólzáporos összecsapáson nyert a Veszprém a Tatabánya ellen, amely visszatért a honi élmezőnybe, és a legjobbak immár rangadóra készülhetnek, ha a legendás gárda az ellenfelük. Kanyó Antal mester együttese 33 (!) gólt lőtt a Fotex-csarnokban, és az első félidő derekán még két góllal vezetett.

Több sérülés árnyékolta be a bajnoki alapszakasz hajráját, és egyben a válogatottat is érzékenyen érintette néhány kerettag kiválása. Szathmári János (Tatabánya) kezét meg kellett műteni, Díaz Ivó krónikus derékfájása kiújult, és még Perger Zsolt (Pick-Szeged) műtött térde sem tökéletes.

4. Top 7

A góllövőlista élmezőnye
1. Moldovan (Békés) 181
2. Császár (Dunaferr) 155
3. Gúnya (Szigetvár) 140
4. Frey J. (PLER) 134
5. Tombor (Nyíregyháza) 129
6. Lazarov (Veszprém) 107
7. Varga P. (Csömör) 101

5. A hét csapata

Perger (Szeged, 4) – Bakos D. (PLER, 5), Vujin (Dunaferr, 1), Császár (Dunaferr, 7), Herbert (Győr, 1), Pérez (Veszprém, 2), Pásztor (Veszprém, 5)
(Zárójelben: egyesület, hányszor került be a hét csapatába)

6. A hét legjobbja

Császár Gábor (Dunaferr, 3)
A Dunaferr SE válogatott irányítója rendre kiemelkedő formában kézilabdázik, és klubcsapata mellett a válogatottban is bizonyítja tehetségét, szorgalmát.
(Zárójelben: egyesület, hányszor lett a hét legjobbja)

7. Következik

Rájátszás, 1. forduló. Április 14., szerda: Veszprém–Nyíregyháza, 17.30, Dunaferr–Szeged, 18, Pestlőrinc-ER-Tatabánya, 18, Győr– Pécs, 17, Százhalombatta–Csömör, 18, Békés–Szigetvár 18
Legfrissebb hírek

Elhunyt Jónyer Istvánné Németh Mária

Egyéb egyéni
9 perce

Gulácsi Péter egy lipcsei hospice-gyermekkórháznak ajánlotta fel a bónuszát

Német labdarúgás
22 perce

A Chelsea még ezen a nyáron megszerezné Xavi Simonst és Garnachót is – sajtóhír

Angol labdarúgás
35 perce

Pécsi hivatalos meccsen is bemutatkozott, a Liverpool négy gólt rámolt be az Athletic Bilbaónak

Angol labdarúgás
39 perce

Feldhoffer Bálint egy év után már a Bahrain Victorious nagycsapatában versenyezne

Kerékpár
42 perce

NB II: Kecskemét–Vasas - ÉLŐ

Labdarúgó NB II
44 perce

Kosár: újabb sima győzelem az U20-as lányoktól a hazai B-divíziós Eb-n

Utánpótlássport
1 órája

Elek Gábor: Olyanok voltunk, mint a papírhajó, ahogy kaptunk egy kis terhet, elsüllyedtünk

Kézilabda
1 órája
Ezek is érdekelhetik