NB I, férfiak: Kevés volt a jó hajrá Csömörön

RÉDEI JÁNOSRÉDEI JÁNOS
2003.12.14. 22:52
Csömör KSK–Győri Tento-ETO KC 28–29 (13–15)
Csömör, 400 néző. V: Dobrovits, Tájok
CSÖMÖR: Zsembery – Gigler 3, Elek 2 (1), Borsodi 2, Kende 2, Károlyfi 5 (3), VARGA P. 8 (1). Cs: Duleba (kapus), Czina 3, TÍMÁR 3, Szörnyi, Varga Á. Edző: Adorján Gábor
GYÔR: GERHÁTH – Struhár, Józsa T. 3 (1), Konkoly 2, Herbert 4, Nyikes 1, SZABÓ 11. Cs: TATAI (kapus), Kányai, Gyáfrás 3, Kovács 4, Szalafai 1. Edző: Tóth László
Az eredmény alakulása. 8. p.: 4–1. 16. p.: 6–8. 24. p.: 11–11. 38. p.: 14–21. 49. p.: 18–26. 56. p.: 26–27
Kiállítások: 14, ill. 14 perc
Hétméteresek: 7/5, ill. 2/1

Jobban kezdett a hazai csapat, a Győr az első játékrész közepén vette át a találkozó irányítását. A második félidő közepén már nyolc góllal vezettek a vendégek. Az utolsó negyedórában a Csömör fantasztikus hajrája sem bizonyult elégnek a pontszerzéshez.

Mestermérleg
Adorján Gábor:
– Csapatunk becsülettel küzdött.
Tóth László: – Nyolc gólnál azt hittem, hogy sima lesz a mérkőzés. A kiszenvedett siker ellenére minden tiszteletem a csapaté.