Tudósított: HORVÁTH LÁSZLÓ (Pécs),MAYER ANDRÁS (Komló)Tudósított: HORVÁTH LÁSZLÓ (Pécs),MAYER ANDRÁS (Komló)
Komlói BSK-Fűtôerômű–Békés
29–23
(15–13)
Komló, 500 nézô. V: Klúcsó, Lekrinszki
KOMLÓ: Pókos – Kalocsay 1, DÖMÖS 7, NAGY Z. 3, KISS G. 5 (2), Tolsztih, PAPP 4. Cs: MÉSZÁROS (kapus), KÉKESI 7, Egri 2. Edzô: Váczi Sándor
BÉKÉS: Szikora – Nyitrai 1, Gilan 3, NOVANC 2, Nagy T. 1, MOLDOVAN 10 (4), Döge 1. Cs: Ardeleán (kapus), Polgár Z. 1, Gálik, Czegle 1, Korcsok, Polgár T. 2, Gyulavári 1. Edzô: Gávai Ferenc
Az eredmény alakulása. 6. p.: 3–1. 14. p.: 5–8. 24. p.: 11–12. 37. p.: 18–14. 44. p.: 20–15. 49. p.: 23–16. 55. p.: 26–19
Kiállítások: 6, ill 8 perc
Hétméteresek: 3/2, ill 5/4
Mestermérleg
Váczi Sándor: – Már régóta szerettünk volna elôzni a táblázaton.
Gávai Ferenc: – A Komló dicséretet érdemel, s azt hiszem, a tabellán a helyünkön vagyunk.
29–23
(15–13)
Diacell Pécsi KK–Fotex KCV
23–36 (11–20)
Pécs, 1500 néző. V: Kisfalvi, Péli
PÉCS: Szente – ERDÉLYI 3, Kovács G. 2, Lévay 3 (1), SZÖGI 6, BURSzACS 5 (3), Németh. Cs: Balló (kapus), Szappanos 1, Werner, Kovács Zs. 2, Kokas 1, Császár. Edző: Füzesi Ferenc
VESZPRÉM: STERBIK – Dzomba 4, Díaz 2, JOVIC 5, ÉLES 4, Pérez 3, IVÁNCSIK 7. Cs: Fazekas (kapus), Csoknyai, GÁL 5, Zsigmond 4, Tóth 1, Gulyás 1, Bartók. Edző: Zdravko Zovko
Az eredmény alakulása. 3. p.: 0–3. 26. p.: 8–18. 40. p.: 16–27. 57. p.: 23–35
Kiállítások: 4, ill. 4 perc
Hétméteresek: 10/4, ill. 1/0
A válogatott Iváncsik Gergő a 46. percben bokasérülést szenvedett, ölben vitték le a pályáról, s már nem is tért vissza. Az első orvosi diagnózis szerint azonban szerencsére se törése, se szalagszakadása nincs.

Füzesi Ferenc:/b> – Becsülettel küzdöttünk, ennyi különbség van a két csapat között.
Zdravko Zovko: – Nem vagyok elégedett, főleg az első félidőben látottakkal. Ez jellemző volt az utóbbi mérkőzéseinkre.