Friss
TOVÁBB AZ ÉLŐ HÍRFOLYAMRA
Tabella
A-csoport
M
GY
D
V
GK
P
NLD NLD
2
1
1
0
3-1
4
ECU ECU
2
1
1
0
3-1
4
SEN SEN
2
1
0
1
3-3
3
QAT QAT
2
0
0
2
1-5
0
B-csoport
M
GY
D
V
GK
P
ENG ENG
2
1
1
0
6-2
4
IRN IRN
2
1
0
1
4-6
3
USA USA
2
0
2
0
1-1
2
WAL WAL
2
0
1
1
1-3
1
C-csoport
M
GY
D
V
GK
P
POL POL
2
1
1
0
2-0
4
SAU SAU
2
1
0
1
2-3
3
MEX MEX
1
0
1
0
0-0
1
ARG ARG
1
0
0
1
1-2
0
D-csoport
M
GY
D
V
GK
P
FRA FRA
2
2
0
0
6-2
6
AUS AUS
2
1
0
1
2-4
3
DNK DNK
2
0
1
1
1-2
1
TUN TUN
2
0
1
1
0-1
1
E-csoport
M
GY
D
V
GK
P
ESP ESP
1
1
0
0
7-0
3
JPN JPN
1
1
0
0
2-1
3
GER GER
1
0
0
1
1-2
0
CRI CRI
1
0
0
1
0-7
0
F-csoport
M
GY
D
V
GK
P
BEL BEL
1
1
0
0
1-0
3
CRO CRO
1
0
1
0
0-0
1
MAR MAR
1
0
1
0
0-0
1
CAN CAN
1
0
0
1
0-1
0
G-csoport
M
GY
D
V
GK
P
BRA BRA
1
1
0
0
2-0
3
CHE CHE
1
1
0
0
1-0
3
CMR CMR
1
0
0
1
0-1
0
SRB SRB
1
0
0
1
0-2
0
H-csoport
M
GY
D
V
GK
P
PRT PRT
1
1
0
0
3-2
3
URY URY
1
0
1
0
0-0
1
KOR KOR
1
0
1
0
0-0
1
GHA GHA
1
0
0
1
2-3
0
TOVÁBB A TELJES CSOPORTÁLLÁSRA
K. Zs.
2022.11.24 23:44 Frissítve: 2022.11.25 22:07

Pénteki sportműsor: pályán az angolok és a hollandok a futball-vb-n

Pénteken négy mérkőzéssel megkezdődik a csoportkör második fordulója a katari labdarúgó-világbajnokságon: pályára lép többek között Hollandia (Ecuador lesz az ellenfele) és Anglia (az Egyesült Államokkal játszik). Fordulót rendeznek a jégkorong Erste Ligában, jégre lép a Fehérvár az osztrák bajnokságban. A sporttelevíziók kínálatában curling, darts és rengeteg téli sportesemény szerepel. Íme, a kiemelt pénteki sportprogram!

 

NOVEMBER 25., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

VILÁGBAJNOKSÁG, KATAR
2. FORDULÓ
A-CSOPORT
14.00:
Katar–Szenegál (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Hollandia–Ecuador (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
11.00:
Wales–Irán (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Anglia–Egyesült Államok (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

SPANYOL MÁSODOSZTÁLY
20.55:
Huesca–Sporting Gijón (Tv: Spíler2)

FUTSAL
FÉRFI NB I, 12. FORDULÓ
18.30:
Veszprém–Nyíregyháza
19.30: Rubeola FC–Nyírbátori SC

 

TOVÁBBI ÉLŐKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CURLING
9.00:
Eb, férfiak, elődöntő (Tv: Eurosport2)

DARTS
Players Championship Finals, Minehead
11.30:
1. forduló (Tv: Arena4)
15.30: 1. forduló (Tv: Match4)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Corona Brasov (romániai)–FTC-Telekom
17.30: SC Csíkszereda (romániai)–Újpesti TE
17.30: Gyergyói HK (romániai)–Budapest JAHC
18.30: FEHA19–DVTK Jegesmedvék
18.30: Debreceni EAC–Dunaújvárosi Acélbikák
OSZTRÁK JÉGKORONGLIGA
19.15:
Villach (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19
SVÁJCI BAJNOKSÁG
19.45:
Ambri Piotta–Biel (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
9. FORDULÓ
18.00:
Fino Kaposvár–MÁV Előre SC-Foxconn
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
6. FORDULÓ
19.00:
Vasas Óbuda–Swietelsky-Békéscsaba 
NB I, NŐK
16.00:
Vasas SC–Békéscsabai Röplabda SE

TÉLI SPORTOK
• Alpesi sí
20.15:
világkupa, férfiak, lesiklás, Lake Louise (Tv: Eurosport1)
• Északi összetett
11.05:
világkupa, férfiak, HS 142, Ruka (Tv: Eurosport1)
14.50: világkupa, férfiak, 5 km, Ruka (Tv: Eurosport1)
• Sífutás
12.15:
világkupa, sprint, férfi és női verseny, Ruka (Tv: Eurosport1)
• Síugrás
16.40:
világkupa, férfiak, HS 142, selejtező, Ruka (Tv: Eurosport1)

TENISZ
Davis-kupa-döntő, Málaga
Elődöntő
16.00:
Horvátország–Ausztrália

TRIATLON
Világbajnoki sorozat, döntők, Abu-Dzabi
  7.30:
női U23 (Peszleg Dominika, Kropkó Márta)
10.15: férfi U23 (Kiss Gergely, Dévay Zsombor, Dobi Gergő)
13.05: elit női (Sárszegi Noémi)

VÍZILABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
VISSZAVÁGÓ
20.00:
Szegedi VE–A-Híd VasasPlaket
20.00: FTC-Telekom Waterpolo–BVSC-Zugló

 

A SPORTRÁDIÓ MŰSORA

Reggeli műsor Németh Kornéllal és Risztov Évával
  6.00:
Sporteredmények, Lantos Gábor (Origo, Sportrádió) jelentkezik Katarból; Nemzeti Sport-lapszemle
  7.00: Hatodik nap a labdarúgó-vb-n – az eredmények mellett sok érdekes hír érkezik a történésekről
  9.00: Hétvégi sportesemények; Mi lesz a Hazafutásban?
10.00: Műsorvezető: Szani Roland
14.00: Műsorvezető: Gazdag Krisztina
Hazafutás, műsorvezető: Virányi Zsolt
16.00: Sportkör: Ballai Attila, Bobory Balázs, L. Pap István (Nemzeti Sport), középpontban a katari labdarúgó-vb
17.00: Szöllősi György (Nemzeti Sport), a magyar labdarúgás napjáról, az „Évszázad mérkőzésének” 69. évfordulójáról, a legendás 6:3-ról
18.00: Labdarúgó-vb, Hollandia–Ecuador: Bodnár Zalán, Gyenge Balázs (Nemzeti Sport). Az Anglia–Egyesült Államok meccs előtt: Borsos László, Somogyi Zsolt (Nemzeti Sport). Gyepes Gábor, korábbi válogatott labdarúgó értékeli a Wales–Irán mérkőzést; Katarból jelentkezik: Lantos Gábor (Origo, Sportrádió) és Csillag Péter (Nemzeti Sport)
19.00: Katari háttér: a Dohában élő Voncsina Henriket Fejér Balázs kérdezi. Az Anglia–Egyesült Államok meccs előtt: Szeiler József, a Ferencváros korábbi labdarúgója
20.00: Vendégek: Fazekas Mária, Dari Helga, Szvitán Krisztina – újabb kupabravúr a Budaörs női asztalitenisz-csapatától
21.00: A labdarúgó-vb napi eseményei: L. Pap István (Nemzeti Sport)
22.10: A 17 órai program ismétlése

2022.11.26 15:31:04

Foci vb 2022 nemzetisport.hu

Andreas Christensen révén Dánia még kiegyenlített, de a végén Didier Deschamps csapata örülhetett.

2022.11.26 10:06:51

Foci vb 2022 nemzetisport.hu

A Juventus kapusa tizenegyest fogott, aztán a kipattanónál bemutatta a torna eddigi legnagyobb védését.

2022.11.26 10:06:51

Foci vb 2022 nemzetisport.hu

Az ausztrálok az 1–0-s győzelem után a továbbjutástól sincsenek messze a D-csoportban.

2022.11.24 15:53:33

Foci vb 2022 nemzetisport.hu

A vb legjobb játékosainak élmezőnyébe Lionel Messit, Kylian Mbappét és Cristiano Ronaldót választották.

pr
2022.11.25 15:29:35

Foci vb 2022 nemzetisport.hu

Jól indult a mérkőzés, de a második félidőben egyik csapat sem akart kockáztatni.