Vb 2022: a japánok szedték fel a szemetet a nyitó meccs után
Tegnap a vb nyitó meccse után a japán szurkolók kitakarították a stadiont távozásuk előtt. „Mi, japánok sosem hagyunk szemetet magunk után” – mondta egy japán nő.
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik







