F1: vasárnap esti partin ereszthetik ki a gőzt a pilóták a futam után

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2023.07.22. 22:23
A Magyar Nagydíj után vasárnap este a Felix Kitchen & Bar ad otthont annak az F1-es bulinak, amelyen a versenyzők a korábbi években a legnagyobb számban vettek részt.

 

 

A versenyzők gyakran elmondják, mennyire szeretik Budapestet és a nyüzsgő város hangulatát, így közülük jó néhányan szívesen vesznek részt a GR1D CLUB hagyományos vasárnap esti buliján is, amelyet idén a Felix Kitchen & Barban rendeznek. Először 2013-ban szervezték meg ezt a partit, ami egy nemzetközi sorozat egyik állomása Barcelona, Milánó, Miami és Mexikóváros mellett.

A szervezők az évek során jó kapcsolatot alakítottak ki a versenyzőkkel, akik tudják, hogy ezen a rendezvényen biztonságban vannak, és olyan vendégek között bulizhatnak, akik nem zaklatják őket. A Covid miatt 2020-ban és 2021-ben nem lehetett megtartani a partit, tavaly viszont már ismét együtt bulizhattak a versenyzők – többek között Pierre Gasly és George Russell is.

Egyelőre nem lehet tudni, hogy idén hány pilóta jelenik meg, hiszen ez teljesen az ő döntésük, amit az is befolyásolhat, hogy a soron következő hétvégén már a Belga Nagydíjon versenyeznek. Ez ugyanakkor azt is jelenti, hogy nem rohannak el nyaralni, vagyis a spái megméretés előtt hazánkban maradhatnak. A szervezők abban bíznak, hogy ezúttal is több sztár emeli majd az esemény rangját, és ugyanolyan jó hangulatú buli kerekedik, mint az elmúlt években.

Legfrissebb hírek

„Egy kör különbség, és valószínűleg nyertem volna” – Russellt frusztrálja a Japán Nagydíj alakulása

F1
2026.03.29. 16:23

Verstappen komolyan fontolgatja, hogy befejezi az F1-es pályafutását

F1
2026.03.29. 14:56

„Figyelmeztettük az FIA-t” – a versenyzők változtatást követelnek Bearman óriási bukása után

F1
2026.03.29. 13:26

Antonelli az újabb sikerrel a pontverseny élén! Russell leszorult a dobogóról Szuzukában

F1
2026.03.29. 09:00

„Rendkívül frusztráló” – Leclerc kifakadt a szuzukai időmérő után

F1
2026.03.28. 16:30

A Mercedest nem lehetett Szuzukában sem megállítani: Antonelli és Russell az első sorban!

F1
2026.03.28. 08:05

A Mercedes állva hagyta a mezőnyt a szuzukai időmérő előtt

F1
2026.03.28. 04:40

A Red Bull a középmezőnyben találta magát: Verstappen nem számít csodára Japánban

F1
2026.03.27. 18:58
Ezek is érdekelhetik