Alig másfél órával a barcelonai Formula–1-es teszt negyedik napjának kezdete után negyedszer is meg kellett szakítani piros zászlóval a csapatok munkáját valakinek a kicsúszása miatt.
Az első hibázó a hideg, nedves pályán a ferraris Felipe Massa volt, de azóta Giedo van der Garde is kicsúszott a Caterhammel, majd Esteban Gutiérrez (Sauber) és Mark Webber (Red Bull) egyszerre csúszott le az aszfaltról. A legutóbbi zöld zászlós szakasz sem tartott sokáig, ezúttal Jean-Éric Vergne Toro Rossója kötött ki a kavicságyban.
Legfrissebb hírek

As: nem kezdték jól a vb-t a Barcelona-játékosok
Foci vb 2026
2026.06.19. 19:27

Hamilton olyat tett, amire előtte csak Fangio volt képes
F1
2026.06.16. 11:47
Ezek is érdekelhetik





