Az Amerikai Nagydíj időmérő edzését a második helyen záró Lewis Hamilton majdnem tökéletes kört futott a kvalifikáció hajrájában, de az utolsó kanyart elszúrta, emiatt kapott ki Sebastian Vetteltől. Az angol szerint az első kanyarban nem lehet gond, de aggódik a csúszós rajtkocka miatt.
„A második szakasz után fogalmam sem volt, honnan nyerhetek kilenc tizedet Sebbel szemben, de valami fantasztikus lett az utolsó köröm. Minden kanyarban a határon autóztam, de az utolsóban veszítettem egy tizedet, és ez döntött – mondta Hamilton. – Az első kanyar nem aggaszt, annál inkább, hogy nagyon csúszik a pálya bal oldala, ahonnan rajtolnom kell. A harmadik szabadedzésen próbáltam egy rajtot onnan, förtelmes. Az első kanyar viszont nagyon széles, ott nem lehet gond."
Legfrissebb hírek

Hamilton olyat tett, amire előtte csak Fangio volt képes
F1
2026.06.16. 11:47

Elképesztő, miért esett ki Hülkenberg a Katalán Nagydíjon
F1
2026.06.15. 07:57
Ezek is érdekelhetik





