A Red Bull csapatfőnöke szerint a McLaren gyengébb lesz Lewis Hamilton távozása után, de nem írja le a wokingi istálló 2013-as esélyeit.
„A McLaren gyengébbé válik Lewis nélkül, és szerintem ezt még ők maguk is elismerik – mondta Christian Horner. – Jenson és Lewis elképesztően erős párost alkotott. Nagyon erős autójuk volt, amely jövőre még gyorsabbá válik, ebben biztos vagyok."
Horner hozzátette, Hamilton miatt a Mercedesszel is számolni kell majd, mert az angol akkor is gyorsabbá teszi az autót, ha nem változtatnak rajta.
Legfrissebb hírek

A Mercedest aggasztja a McLaren tempója az Osztrák Nagydíjon
F1
2026.06.26. 22:45

Hamilton olyat tett, amire előtte csak Fangio volt képes
F1
2026.06.16. 11:47
Ezek is érdekelhetik





