Formula-1: a fogadóirodáknál Fernando Alonso a favorit

MTI MTIMTI MTI
2012.07.12. 08:50
Címkék
Kilenc futam után a nagy fogadóirodáknál a spanyol Fernando Alonso a legnagyobb esélyes arra, hogy megnyerje az idei Formula–1-es világbajnokságot.


A William Hillnél egy euróra 2.62-őt fizetnek abban az esetben, ha a Ferrari pilótája begyűjti harmadik vb-címét – írta az As című spanyol sportnapilap. Az első kettőt még a Renault volánja mögött nyerte meg Alonso.
A William Hillnél egy euróra 2.62-őt fizetnek abban az esetben, ha a Ferrari pilótája begyűjti harmadik vb-címét – írta az As című spanyol sportnapilap. Az első kettőt még a Renault volánja mögött nyerte meg Alonso.

A második helyen Sebastian Vettel szerepel, a Red Bull német autóversenyzőjének címvédése esetén 3.25-ös a szorzó.

A legutóbbi versenyt, a Silverstone-ben rendezett Brit Nagydíjat az ausztrál Mark Webber (Red Bull) nyerte, és Alonso volt a második. A vb-pontversenyben a spanyol vezet 129 ponttal, Webber a második (116) és Vettel a harmadik (100).

Legfrissebb hírek

Tóth Alexék tíz gólt szerezve nyerték meg a felkészülési mérkőzésüket

Légiósok
14 perce

Elindult a jegyértékesítés a kézilabdások székesfehérvári Szuperkupa-mérkőzéseire

Kézilabda
29 perce

Huszti András góljával győzött a Temesvár

Légiósok
31 perce

Ismét Hervé Renard az elefántcsontparti kapitány

Minden más foci
49 perce

Trabzonban köthet ki Mohamed Szalah, közel a megegyezés a Guimaraes-ügyben – keddi transzferhíradó

Minden más foci
54 perce

Grey is the Colour – idősebb játékosokat is igazolt a Chelsea

Angol labdarúgás
1 órája

Nagy Ádám visszatérésről, vezérszerepről, kritikákról és az Európa-ligáról – videós interjú

Labdarúgó NB I
1 órája

Tenisz: döntőbe jutottak az U18-as magyar lányok a csapat Eb-n

Utánpótlássport
1 órája