Formula-1: Pérez kutyája emlékének ajánlotta sepangi 2. helyét

2012.03.26. 11:20
null
<a href="http://formula1.nso.hu/f1/14-malajziai-nagydij-sepang-2122837">A MALAJZIAI NAGYDÍJ TÖRTÉNÉSEI, <br />EREDMÉNYEI ÉS A REAKCIÓK ITT!</a>
Címkék
Kutyája emlékének ajánlotta a Formula–1-es Malajziai Nagydíjon bombameglepetésre elért második helyét Sergio Pérez, a Sauber pilótája.

„A kiskutyám a közelmúltban pusztult el. Frida emlékének ajánlom ezt a csodálatos eredményt – nyilatkozta a 22 éves mexikói autóversenyző, akit a spanyol Fernando Alonso mögött intettek le vasárnap Sepangban. – Még szebb lett volna, ha Fernandót is sikerül megelőznöm. De bízom abban, hogy egy napon ez is bekövetkezik. És köszönöm Istennek, a családomnak és természetesen Carlos Slimnek, aki nagyon sokat tett azért, hogy én itt lehessek."

Slim, a világ jelenlegi leggazdagabb embere, a pilóta fő támogatója.

Sajtóértesülések szerint jövőre Pérez váltja majd a brazil Felipe Massát a Ferrarinál. A latin-amerikai autóversenyző már hosszabb ideje része az olasz istálló pilótaprogramjának.

Legfrissebb hírek

Gálfi Dalma kihagyja a BJK-kupát, győzelemmel kezdett Linzben

Tenisz
9 perce

Superliga: Petrolul–Csíkszereda

Minden más foci
14 perce

Tempó volt, fantázia nem – ikszelt Udinében a Como

Olasz labdarúgás
2 órája

Flandriai körverseny: Pogacart és Evenepoelt is vizsgálják a vasúti átjárós eset után – videó

Kerékpár
2 órája

Ilyet se látni mindennap: kapusgól, akcióból, Törökországból!

Minden más foci
2 órája

A Nemzeti Sport volt a legolvasottabb a sportmédiában a múlt héten is

Egyéb egyéni
2 órája

„A szerződtetésem kockázatos lenne” – Marco Rossi arról, hogy lehet-e olasz szövetségi kapitány

Olasz labdarúgás
2 órája

Kézilabda: tisztul a kép a korosztályos leánybajnokságokban

Utánpótlássport
3 órája
Ezek is érdekelhetik