Formula-1: Buttont majdnem elütötte egy targonca Monte-Carlóban

Vágólapra másolva!
2011.05.27. 09:40
Címkék
A Monacói Nagydíj paddockjának szűkössége és a hercegségbeli verseny előkészületei során kialakult káosz kis híján bajt okozott Jenson Buttonnak, akit majdnem elütött egy targonca.

„Épp sétáltam a garázsunk felé, és amikor felpillantottam, hirtelen megláttam, hogy egy targonca tolat felém – mondta Button. – Nem vett észre, s bár nem ütött el, ha így történik, megütöttem volna magam. A srácok éjjel-nappal dolgoznak, hogy készen legyenek, de most talán érdemes lenne védősisakot hordanunk a paddockban."

A Monacói GP előtt kedden a célegyenes végén leégett egy kisteherautó, amely miatt újra kellett aszfaltozni a pálya egy részét, míg az első csütörtöki edzésen a célegyenes közepén egy kis lyukból víz szivárgott az útfelületre, s néhány percig, amíg el nem zárták a csapot, le kellett állítani a száguldást.

Emellett az FIA eredetileg Alain Prostot jelölte ki a futam sportbírói közé, de végül Allan McNish látja el a feladatot.

Legfrissebb hírek

Manhercz Krisztián: Azok a csapatok lehetnek ott a végjátékban, amelyek ilyenkor is képesek megújulni, örülök, hogy mi egy vagyunk közülük

Vízilabda
1 perce

Aus. Open: Zverev nyolcaddöntős Norrie legyőzésével; Szvitolina is továbbjutott

Tenisz
1 perce

Szoboszlai Dominik és Kerkez Milos is vállveregetést kapott Arne Slottól a Bournemouth elleni meccs előtt

Angol labdarúgás
14 perce

Rövid pályás gyorskorcsolya: eldőlt, Major Dominik indulhat az olimpián

Téli sportok
29 perce

Altorjai Sándort beválasztották a Balkán Torna Szövetség végrehajtó bizottságába

Torna
48 perce

Tóth Alex: Nagyszerű lesz Dominik és Milos ellen játszani

Angol labdarúgás
58 perce

Megérkezett a 2026-os Ferrari – a csapat visszatér a győztesek útjára az új korszakban?

F1
1 órája

Női kézilabda: a Fradi sportigazgatója szerint a távozók is maradtak volna; Glauser az utolsó pillanatban döntött

Kézilabda
1 órája
Ezek is érdekelhetik