Formula-1: Briatore felbukkant Monacóban, tárgyalt Ecclestone-nal

Vágólapra másolva!
2010.05.14. 16:25
A Formula–1 világából korábban egy életre kitiltott Flavio Briatore péntek délután feltűnt Monacóban, és rövid megbeszélést folytatott Bernie Ecclestone-nal, az F1 első emberével – adta hírül a Radio Monte Carlo.

A rádió információi szerint Briatore a yachtján érkezett Monacóba, majd péntek kora délután elhagyta a fedélzetet, felkereste Ecclestone monte-carlói főhadiszállását, ahol mintegy húsz percen keresztül beszélgettek.

Az esemény azért keltett feltűnést, mert Briatorét a 2008-as Szingapúri Nagydíjon történtek miatt a Nemzetközi Autósport-szövetség örökre eltiltotta, s bár egy franciaországi bíróság e döntést utóbb eltörölte, a Benetton és a Renault egykori csapatfőnöke leszögezte: nem kíván újra a száguldó cirkuszban dolgozni, legalábbis egy ideig bizonyosan nem.

Ecclestone ellenben többször – legutóbb a Daily Telegraph pénteki számában – jelezte, szívesen látná Briatorét ismét az F1-ben.

Legfrissebb hírek

Az FIA elutasította a Red Bull óvását; Norris büntetést kapott – hivatalos

F1
7 órája

„Csodálatos érzés visszatérni a dobogó felső fokára” – a Mercedes tovább vinné a lendületet

F1
9 órája

A Red Bull óvást nyújtott be a győztes Russell ellen – hivatalos

F1
10 órája

„Csakis magamat hibáztathatom” – Norris elnézést kért a McLarentől és Piastritól is

F1
11 órája

Lawson és Gasly is csak a bokszutcából indul Montrealban

F1
14 órája

Russell nyert, Antonelli először dobogón; a két McLaren összeütközött Kanadában

F1
14 órája

Leclerc az elpuskázott pole pozíció miatt bosszankodott; Hamilton szerint az első sor is elérhetetlen volt

F1
19 órája

„Teljes időpazarlás, nagyon gyerekes!” – Verstappent felbosszantották az időmérő után

F1
22 órája
Ezek is érdekelhetik